O NAS TRADYCJA PRODUKTY NASZE SKLEPY PRASA O NAS
Kontakt

19.09.2011

Nasza firma w tym roku na Polagra Food 2011 zajęła II miejsce w kategorii zakładów małych. Miejsce to zagwarantowały nam 4 produkty.  I miejsce wątrobianka domowa  III polska wędzona, szynka wędzona i salceson domowy

TRADYCJA

"Z Tradycją w przyszłość" - to nasze motto.

Już od ponad 20 lat jesteśmy wierni tradycji. Prowadzimy firmę rodzinną, a w naszej rodzinie zawód rzeźnika był popularny od pokoleń.

Jako mały chłopiec często asystowałem i obserwowałem przy pracy swojego wuja. Wujek był rzeźnikiem, fachu uczył się jeszcze przed wojną we Francji. Gdy wrócił do Polski, kiełbasy wyrabiał domowym sposobem. Po 20 latach chwile te wspominam z wielkim sentymentem.

Gdy uruchamiałem własny zakład, doskonale wiedziałem co i jak chce w nim produkować. Postawiliśmy na wielopokoleniowe doświadczenie i tradycje. Uwielbiam przywracać dawno zapomniane smaki, odtwarzać stare receptury. Dziś dopracowaliśmy sie rodzinnej marki "Bocer". Wyroby nasze cechują się wyjątkowym polskim smakiem, wyśmienitą jakością.

Salceson domowy, Kiełbasa dziadka, Kiełbasa polska, Pieczeń trzcielska czy Kiełbasa jubileuszowa (surowa, dojrzewająca) pretendują do najwyższych ocen. Nasze wyroby doceniane są nie tylko przez naszych klientów. Jurorzy wędliniarskich konkursów, zgodnie przyznając najwyższe oceny, potwierdzają wysoką jakość i dobry smak produktów.

Zdobyliśmy m.in. na Polagrze Food tytuł "Najlepszy producent wędlin roku 2008 jak i również 2009" w kategorii małych firm oraz puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. To nas motywuje do podwyższania jakości, do poszukiwania nowych smaków. Chcemy i dążymy do produkowania "dobrych wyrobów wędliniarski", takich z "górnej półki". Nasi przodkowie słynęli z tego, my tą rodzinną sławę podtrzymujemy i rozwijamy.
I co najważniejsze jest nadal przekazywana na kolejne pokolenie. Syn mój, Łukasz wybrał tę samą drogę co ja.
A więc z Tradycją w przyszłość...

Pozdrawiam życząc smacznego !
Eugeniusz Bocer
właściciel firmy

Realizacja: WB NET